Головна Новини Загальні новини

07 Вересня

Юні лісівники відвідали дендропарк і розсадник держлісгоспу

Щойно розпочався новий навчальний рік, і шкільне лісництво, що працює при Бочечківському НВК, відновило роботу. Вже 7 вересня члени шкільного лісництва разом з директором школи Ганною Внучковою і заступником директора з виховної роботи Світланою Могилою побували на території центрального офісу ДП «Конотопське лісове господарство», де зустрілись з директором Віталієм Барановим, оглянули дендропарк і лісорозсадник, намітили плани на майбутнє.

Цікавою для юних лісівників була екскурсія по дендропарку лісництва, яку провів головний інженер Сергій Пластовець. Діти дізнались про вічнозелені хвойні рослини, що ростуть на території парку, та про вічнозелені листяні рослини – а є й такі – самшей та магонію падуболисту. З цікавістю оглянули одне з найдавніших дерев планети – гінко, білоба, коркове дерево – оксамит амурський, були здивовані пірамідальною липою зі схожим на кленове листям та побачили ще багато нових і цікавих для справжніх біологів дерев.

А потім – відвідали територію лісорозсадника, де в спеціальних «тепличних» умовах на площі 5 соток вирощують близько 0,5 мільйона тендітних сіянців сосни, а в парниках – з черенків – декоративні рослини, такі як туя, ялівець звичайний, ялівець козацький, самшит тощо. Про те, як працює лісорозсадник, які роботи тут проводяться, юним лісівникам розповіла інженер лісових культур Світлана Зайцева. Діти мали нагоду побачити, як проводиться процес черенкування, як висаджуються черенки, дізнатись, які умови необхідні для їх укорінення, і зрозуміти, що за всією цією рукотворною красою – нелегка щоденна праця людей, які дбають про кожен сіянець, кожне деревце.

dav