Головна Новини Загальні новини

07 Березня

Вітання з 8 березня

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець.

Жінки-лісівники поряд з чоловіками працюють майже повсюдно: вони – інженери, старші  майстри лісу, майстри на виробництві, лісокультурниці, бухгалтери, економісти, є навіть жінка-мисливствознавець.

Сьогодні всі вони приймають найщиріші вітання від своїх колег-чоловіків.

Вони не тільки майстерно та добросовісно виконують свої професійні обов’язки, але і роблять приємними наші будні та прикрашають наші свята, – каже чоловіча половина, їхні колеги  лісівники.

В переддень жіночого свята 7 березня 6 працівниць ДП «Конотопське лісове господарство» отримають галузеві нагороди за багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність.

 

Весь чоловічий колектив ДП «Конотопське лісове господарство» вітає Вас з весняним святом – 8 березня. Бажаємо Вам міцного здоров’я, нев’янучої молодості на багато весен, кохання і гармонії! Щоб у Ваших ніжних душах завжди цвіла весна, у Ваших родинах були лад, тепло і затишок.

Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця і дарують окрилення для нових успіхів у сфері, якій Ви присвятили свої знання і таланти. Залишайтеся завжди такими ж неповторними, трепетними та загадковими.

І нехай Ваші улюблені і близькі чоловіки піклуються про Вас цілий рік, а не тільки в цей день. Ми від усієї душі приєднуємося до всіх побажань і поздоровлень, які Ви вже отримали і ще отримаєте.