Головна Новини Загальні новини

24 Січня

Відбулась профспілкова конференція. Умови виконання колективного договора виконано, новий затверджено! – у ДП «Конотопське лісове господарство»

24 січня на базі Державного підприємства « Конотопське лісове господарство» відбулася профспілкова конференція.

На початку року, директор підприємства Баранов Віталій Миколайович, голова профспілки Томашевський Олександр Олегович разом з  інженером з охорони праці Дяченком Олегом Віталійовичем відвідували всі трудові колективи підрозділів лісгоспу. Обговорювали і підводили підсумки виконання колективного договору за 2018 рік. Спілкування проходило жваво з працівниками, підіймалися  проблемні питання, висували делегатів на профсоюзну конференцію.

 

Також запрошений і брав участь заступник начальника відділу  бухгалтерського обліку та економіки Сумського обласного управління лісового і мисливського господарства Фролом Євгеній Михайлович

 

Директор ДП «Конотопський лісгосп» Баранов Вітаалій Миколайович підвів підсумки  роботи підприємства за 2018 рік. Звітував про виконання умов колективного договору між адміністрацією та профспілкою..

Підсумки роботи профспілкового комітету у 2018 році відзвітував голова профспілки Томашевський Олександр Олегович. Головний економіст Овсянко Євгенія Вікторівна доповіла про зміни внесені до колективного договору на 2019 рік.

Головний бухгалтер Мороз Тамара Анатоліївна ознайомила делегатів і гостей конференції із результатами перевірки ревізійною комісією діяльності профспілки за 2018 рік.

Делегати від підрозділів мали можливості висловитися на конференції. Вони також прозвітували коротко про роботу підрозділів і оцінили роботу профспілки в 2018 році. Були озвучені деякі пропозиції і внесені зміни до колективного договору на 2019 рік.

Також взяв участь у конференції заступник начальника відділу  бухгалтерського обліку та економіки Сумського обласного управління лісового і мисливського господарства Фролом Євгеній Михайлович. Який в своєму виступі підвів підсумки роботи підприємства в цілому та загальний економічний стан підпиємства по СОУЛМГ.

Підводячи підсумки профспілкової конференції, хочеться зазначити, що всі присутні визнали умови колективного договору виконаними в повному обсязі, а роботу профспілки задовільною. Проект колективного договору на 2019 рік був затверджений одноголосно.