Головна Новини Загальні новини

21 Березня

Сьогодні Міжнародний день лісу

21 березня відзначається Міжнародний день лісів, який у цьому році, відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН, проводиться під гаслом ‘‘Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту ’’. Тому саме в цей день стартувала загальноукраїнська акція ‘‘ Створюємо ліси разом ’’, ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України.
У селі Бочечки, на базі Бочечківського НВК, працює шкільне лісництво під назвою ‘‘ Друзі лісу ’’. Діти регулярно знайомляться з роботами, які проводяться в лісовому господарстві: беруть активну участь у щорічних акціях, у догляді за лісовим розсадником, допомагають розвішувати дуплянки та шпаківні.
Ось і цього року відбулася змістовна зустріч лісничого Бочечківського лісництва Мягкого Віталія Анатолійовича з учнями шкільного лісництва. Був проведений урок знань на тему ‘‘ Здорові ліси – здорові люди ’’. Діти дізналися про позитивний вплив дерев на клімат, адже вони є джерелом чистого повітря. Крони дерев не лише створюють тінь, а й захищають людей від прямих сонячних променів, поглинають до 25% звукової енергії, створюючи для мешканців міст і сіл комфортні умови проживання. Саме тому для кожної людини важливим завданням є збереження існуючих зелених масивів та створення нових.
Лісничий Конотопського лісництва, Бузюмент Олександр Олексійович, зустрівся з учнями молодших класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 м. Конотоп. Була проведена змістовна бесіда на тему відновлення і збереження лісів. Адже саме це є запорукою покращення екологічної ситуації на планеті загалом і в нашому місті зокрема. Закріпити отримані знання допомогла екологічна вікторина, метою якої було: формування у дітей уявлення про природу як цілісний живий організм, спонукання до спілкування з природою без завдання їй шкоди, виховання дбайливого ставлення до навколишнього середовища.
Виховання підростаючого покоління в дусі шанобливого ставлення до природи є запорукою майбутнього благополуччя, але не менш важливим є залучення до природоохоронної діяльності дорослого населення міст і сіл.