Головна Новини Важливі новини

27 Листопада

Розпочата реалізація новорічних ялинок

Наближаються Новорічно-Різдвяні свята, головним атрибутом яких завжди була і залишається зелена ялинка. Як і щороку, широкий вибір новорічних сосен і ялинок пропонує ДП «Конотопське лісове господарство», реалізація яких вже незабаром розпочнеться на території головного офісу підприємства, а також в садибах лісництв.
Маленькі сосни і ялинки, які реалізує підприємство, не зрубані в лісових масивах – їх спеціально виростили до свята на плантаціях новорічних сосен і ялин. У цьому році планують реалізувати близько 4 тисяч новорічних красунь. Ціни на ялинки в ДП «Конотпоське лісове господарство» чи не найнижчі – від 60 гривень для оптових покупців і від 70 для роздрібної торгівлі.
Кожна ялинка, яку реалізує ДП «Конотпоське лісове господарство», має спеціальну бирку, за якою її легко можна відрізнити від ялинки, зрубаної браконьєрами у лісі. Працівники лісгоспу радять зберігати бирку під час транспортування ялинок додому – в ці дні з метою охорони лісових красунь проводитимуться патрулювання лісових масивів і можливі перевірки навіть куплених ялин.
Нагадуємо: кожна ялинка повинна маркуватись спеціальною биркою, інакше ви купуєте у браконьєрів і сприяєте їм. Перевірити бирку можна – http://www.ukrforest.com/check
До речі, придбати ялинку в лісгоспі – значно дешевше, ніж платити штраф за вирубане самовільно деревце, що становить на сьогодні немалу суму.

За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном 0(5447)6-32-38.