Головна Новини Загальні новини

25 Січня

Профспілкова конференція по підведенню підсумків виконання колективного договору за 2017р. та укладанню колдоговору на 2018р.

25 січня 2018 року в ДП «Конотопський лісгосп» відбулася профспілкова конференція по підведенню підсумків виконання колективного договору за 2017р. та укладанню колдоговору на 2018р.. У конференції взяли участь голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Шпакович Михайло Миколайович, директор ДП «Конотопський лісгосп», голова ППО ДП «Конотопський лісгосп» та делеговані члени профспілки лісгоспу.

Присутні заслухали звіт директора ДП «Конотопський лісгосп» Баранова Віталія Миколайовича та голови первинної профспілкової організації ДП «Конотопський лісгосп» Томашевського Олександра Олеговича щодо виконання колдоговірних зобов’язань в минулому році. Під час конференції розглянули ряд актуальних питань, які стосувались затвердження плану та організацію й проведення заходів культурно-масової та спортивної роботи, виконання зобов’язань колективного договору та інші поточні питання.

Голова Сумської обласної організації профспілки працівників лісового господарства

Шпакович Михайло Миколайович у своїй доповіді акцентував увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.

У ході конференції було укладено Колективний договір на 2018 рік, переобрало голову провчпілки ДП «Конотопськем ЛГ», затверджено план відповідних заходів, обговорені соціальні гарантії та виплати працівникам підприємства.