Головна Новини Загальні новини

18 Вересня

Працівники Конотопського лісгоспу вітають з професійним святом – Днем працівника лісу, усіх лісівників, які зараз зі зброєю в руках боронять рідну Україну.

Дякуємо за те, що ви твердо тримаєте позиції та відбиваєте напади ворогів, щоб ми могли жити в затишних оселях та спокійно працювати! Ви даєте нам надію, що настануть кращі часи для нашої неньки України. Разом до перемоги!
Щороку, у третю неділю вересня, в Україні відзначають професійне свято працівників лісового господарства, лісової та деревообробної промисловості – День працівника лісу.
Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до охорони, збереження та відновлення лісового багатства України.
Кожен із нас самовідданою, чесною, важкою працею забезпечує розвиток лісівничої галузі України. Адже з маленького тендітного саджанця починається могутність зеленого багатства нашої держави.
Дякую кожному працівнику ДП «Конотопський лісгосп» за професіоналізм, наполегливість, працелюбність, терпіння і витримку. Бажаю вам здоров’я, добробуту і благополуччя! Нехай завжди і у всіх справах вас супроводжує вдача. Злагоди вашим родинам та миру нашій Україні!
З повагою директор ДП “Конотопський лісгосп” Олег Салов