Головна Новини Загальні новини

20 Вересня

Перший заступник начальника Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства Державне агентство лісових ресурсів України Віталій Ігнатченко взяв участь у зустрічі з делегацією з Туреччини

Днями з робочим візитом Сумщину відвідали Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Ягмур Ахмет Гульдере, Перший Секретар Посольства Ількер Озсуер та координатор Турецької агенції з питань розвитку та співробітництва Джунейт Есмер.
Вони зустрілися з керівництвом області, представниками бізнесу, очільниками сумських підприємств та ректорами вишів.
Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства представив на заході переший заступник начальника управління Віталій Ігнатченко.
Він наголосив, що держлісгоспи області тісно співпрацюють з підприємствами Туреччини вже більше двох десятків років. Співпраця здійснюється за багатьма напрямками лісогосподарської діяльності. З яких один з найбільш вагомих – це експорт лісопродукції.
За роки співпраці турецькі підприємства-експортери зарекомендували себе як добропорядні і надійні партнери, які завжди виконують взяті договірні зобов’язання: вчасно здійснюють передплату за продукцію і регулярно надають транспорт для її відвантаження.
«У цьому році внаслідок військової агресії Російської Федерації відбулось значне зменшення ринку пиломатеріалів в Україні. По причині того, що Сумщина межує з Росією, багато підприємств-покупців відмовляється співпрацювати з деревопереробними підприємствами області, у тому числі й з держлісгоспами. На противагу іншим, підприємства-експортери Туреччини знаходять можливості для продовження співпраці з нами і продовжують купувати пиломатеріали в нашому регіоні. Лише за 8 місяців цього року турецькі експортери придбали у держлісгоспів майже 8,5 тисяч кубометрів пиломатеріалу на суму 1,5 мільйонів доларів США. А це досить вагомий внесок, і не лише в економіку лісових господарств, а й області в цілому», – зазначив Віталій Ігнатченко.
” Сподіваємось і на подальшу тісну та плідну співпрацю з підприємствами Туреччини», – висловив переконання перший заступник начальника.