Головна Новини Загальні новини

12 Грудня

Новорічне свято не буває без ялинки

Наближаються Новорічно-Різдвяні свята, головним атрибутом яких завжди була і залишається зелена ялинка. Як і щороку, широкий вибір новорічних сосен і ялинок пропонує ДП «Конотопське лісове господарство», реалізація яких вже почалася на території головного офісу підприємства, а ялинковий базар, що традиційно буде знаходитись біля вежі Шухова навпроти Центрального ринку в м.Конотоп, запрошує з 15 грудня. Також новорічних красунь можна буде придбати в конотопському лісництві, що знаходиться за адресою вулиця Грушевського 2 (навпроти 9-ї школи).

Як розповіла інженер лісових культур Світлана Зайцева, маленькі сосни і ялинки, які реалізує підприємство, не зрубані в лісових масивах – їх спеціально виростили до свята на плантаціях новорічних сосен і ялин. У цьому році планують реалізувати близько 4 тисяч новорічних красунь.

Ціни на ялинки в ДП «Конотпоське лісове господарство» :

до 1,45м 50грн

від 1,5 до 2м 65 грн

від 2 до 2,45м 90 грн

від 2,5 до 3м 165 грн

від 3 до 4м 865 грн

від 4 до 5м 1200 грн

Кожна ялинка, яку реалізує ДП «Конотпоське лісове господарство», має спеціальну бирку, за якою її легко можна відрізнити від ялинки, зрубаної браконьєрами у лісі. Працівники лісгоспу радять зберігати бирку під час транспортування ялинок додому – в ці дні з метою охорони лісових красунь проводитимуться патрулювання лісових масивів і можливі перевірки навіть куплених ялин.

До речі, придбати ялинку в лісгоспі – значно дешевше, ніж платити штраф за вирубане самовільно деревце, що становить на сьогодні немалу суму.