Головна Новини Важливі новини

28 Грудня

Незважаючи на невелику вартість новорічних ялинок знаходяться люди які бажають отримати лісові красуні безкоштовно.

Рейдові бригади лісгоспу щороку проводять систематичну роботу по охороні лісових насаджень від незаконних порубів впродовж всього року, а у передноворічний період – активізують свою діяльність у декілька разів.  Незважаючи на ціну в 70 грн. за деревце знаходяться охочі вирубати ялинку власноруч.

Під час проведення чергового рейдування 27 грудня рейдовою бригадою Конотопського лісгоспу в лісовому масиві Конотопського лісництва в кв. 55 в. 35 був затриманий житель м. Конотоп, який власноруч зрубав новорічну красуню в лісових культурах. На порушника був складений адміністративний протокол ст. 65  КУпАП, накладений штраф в розмірі 510 грн і шкода в розмірі 498,33 грн.

Наразі діє 6 рейдових бригад, у складі яких 22 чоловік. 16 з них – це представники державної лісової охорони, решта – представники держекоінспекції ,правоохоронних органів, громадських організацій та інших.

Шановні громадяни, Конотопський лісгосп попереджає, що краще купити офіційно ялинкову красуню, ніж мати зіпсоване свято. Адже штраф і шкода заподіяна лісовому господарсву за незаконо зрубану красуню в декілька разів перевищує вартість самої ялинки.