Головна Новини Загальні новини

02 Вересня

Лісівники ДП «Конотопський лісгосп» завжди рухаються в ногу з часом і постійно вдосконалюють свої знання та навички. Днями завітали перейняти кращі практики ведення лісового господарства та поділитися власним досвідом до колег з Краснопільського лісгоспу.

В ході робочої поїздки мали змогу відвідати Верхньо-Сироватське, Осоївське, Велико-Бобрицьке лісництва. Нам показали розсадники, під час зустрічі обговорили різні методи вирощування посадкового матеріалу, догляду за лісовими культурами та сучасні методи захисту лісу.
Варто зауважити, що цьогоріч декілька лісгоспів Сумщини, серед яких ДП «Конотопський лісгосп» та ДП «Краснопільський лісгосп», придбали польські плуги по підготовці грунту, зі спеціальним поглиблювачем під лісові культури. Під час зустрічі щоб побачити техніку в роботі на одній із лісових ділянок були нарізані борозни.
З задоволенням делегація лісівників з Конотопу відвідала місцевий Музей лісу, помилувалися «живим куточком» колег: у вольєрах на підприємстві живуть сови, є особливий вулик у склі та котедж для комах.
«Ми повернулися з чималою кількістю нових ідей, які неодмінно знайдуть своє втілення на нашому підприємстві. Працюємо задля розвитку лісової галузі та нашої рідної України», – підсумували конотопські лісівники.