Головна Новини Загальні новини

22 Лютого

Лісівники ДП «Конотопский лісгосп» провели екскурсію для студентів

Днями до ДП «Конотопський лісгосп» завітали студенти III-IV курсу Сумського національного аграрного університету зі спеціальності «Лісове господарство» на чолі з викладачем Андрієм Мельником.
Знайомство з лісгоспом розпочалося з Музею. Тут головний лісничий Микола Бондар розповів про історію створення підприємства, його розвиток, становлення, познайомив з флорою та фауною краю.
Змістовну та пізнавальну екскурсію угіддями ДП «Конотопський лісгосп» для майбутніх лісівників провів лісничий Бочечківського лісництва Віталій Мягкий, лісничий Конотопського лісництва та старший майстер лісу Бочечківського лісництва Ігор Бельмас.
Молодь побувала на підгодівельних майданчиках для диких тварин, побачила як та чим «ласують» звірі взимку.
«Підгодівля про диких тварин вкрай важлива в зимовий час, тому що це запорука їх збереження», – наголосили фахівці.
Старший єгер Мисливської дільниці Степан Мороз розповів про унікальних тварин, що мешкають в лісах Конотопщини – зубрів. Студентам навіть вдалося побачити їх на власні очі!
«Сподіваємося, що нам вдалося допомогти закріпити молоді теоретичні знання, що вони отримали в університеті, на практиці. Ми відкриті до співпраці і завжди готові допомогти майбутнім лісівникам», – наголосив лісничий Бочечківського лісництва Віталій Мягкий