Головна Новини Загальні новини

25 Листопада

І знову браконьєри

В п’ятницю 24.11.2017 було отримано тривожний сигнал про незаконне полювання в природо заповідному фонді біля урочища Червоний Яр. На місце події виїхала  рейдова бригада Державного підприємства «Конотопського лісового господарства».

На місці події затримано двох підозрюваних на автомобілі,  браконьєри намагались викинули незаконно впольовану дичину. Наразі всі матеріали передані до Конотопського відділу поліції, ведеться слідство.

НАГАДУЄМО

З 4 листопада дозволене полювання на території мисливських угідь Державне підприємство Конотопське лісове господарство:

– Колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин: з 04 листопада до 31 грудня 2017 р. включно, а колективного полювання на самців оленя благородного – з 04 листопада до 28 січня 2018 року включно.

– На хутрового звіра, у відкритих для полювання польових угіддях та інших дозволених місцях, крім лісових – з 04 листопада до 28 січня 2018 року включно

Днями полювання є:

  • на парнокопитних індивідуального полювання усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя;
  • на хутрових звірів – субота та неділя.

Денна норма відстрілу зайця – русака одним мисливцем – один заєць.

Полювання на диких парнокопитних тварин проводити за ліцензіями згідно із затвердженими Міністерством аграрної політики та продовольства України лімітами добування (відстрілу,відлову) диких парнокопитних тварин у сезон полювання 2017/ 2018 року та Положення про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензії на добування мисливських тварин та проведення полювань,затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 11.10.2011р. за № 549, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19.10.2011 р. за № 1211/19949.