Головна Новини Важливі новини

09 Березня

20 березня відбудеться садіння дерев з глобальною ініціативою “Озеленення планети”.

У рамках глобального екологічного проекту планується висадка 1 млн дерев за 24 години у всіх куточках світу. Місією ініціативи на наступні 3 роки є висадка 100 млн дерев по всій планеті і поширення цієї теми серед усіх верств населення, аби змінити екосвідомість людей для шанобливого ставлення до природи.
Лісівники ДП “Конотопське лісове господарство” підтримують ініціативу та підготували лісову ділянку, де відбудеться садіння лісових культур спільно з учасниками Акції-це Бочечківське лісництво,кв.64 вид.36,площа 2,1га. На час проведення Акції 20 березня заплановано висадити 16 тис. шт. сіянців сосни звичайної.
А 21 березня стартує загальноукраїнська акція «Створюємо ліси разом», ініціатором якої є Державне агентство лісових ресурсів України!
Саме 21 березня відзначається Міжнародний день лісів, який у цьому році відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН проводиться під гаслом «Відновлення лісів: шлях до відродження та добробуту». Закінчується Акція 17квітня в День Довкілля. В цей період планується проведення інформаційних, пізнавально-розважальних заходів з учнями загальноосвітніх шкіл міста та району.
Проведення головного заходу-посадка лісових : культур,відбудеться в Новомутинському лісництві кв.75 вид. 11,площа 1,5га,де буде : висаджено 5тис.шт. сіянців берези повислої.(В зв’язку з погодними умовами час проведення Акції уточнюється.)
Зазначимо, що протягом 2021 року лісгоспом заплановано відтворення лісів на площі 109га, а саме: лісових культур- 80 га, природнього поновлення – 29 га.
В рамках цьогорічних акцій територіальні громади, органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування мають можливість долучитися до створення лісів, озеленення . територій шкіл, дитячих садків, створення парків, скверів, алей.
Всі заходи в рамках Акцій мають проводитись з дотриманням всіх карантинних та обмежувальних заходів.