Головна Новини Важливі новини

11 Жовтня

1 жовтня стартувала всеукраїнська акція “Створюємо ліси разом” на виконання програми Президента України “Зелена країна”

ДП “Конотопський лісгосп” 11 жовтня в рамках Акції створювали лісові культури сосни звичайної в Бочечківському лісництві.
У посадці лісу взяли участь: державна лісова охорона разом з директором лісгоспу Олегом Саловим, помічник народного депутата від партії “Слуга народу” Демидко В.О., голова районної ради Бик В.М., заступник голови районної ради Яровий А.М., заступник голови районної ради Бойченко О.А., керуючий справами районної ради Цикал Ю.В., Бочечківський сільський голова Борошнєв В.І., заступник сільського голови Ситник В.О., учні шкільного лісництва “Зубр”, яке працює на базі Бочечківського НВК “Загальноосвітньої школи l-lll ступенів – дошкільний навчальний заклад”.
Лісівники регулярно проводять для учнів підопічного шкільного лісництва пізнавальні і навчальні заходи. Також залучають юних природолюбів до садіння лісу, щоб діти змалку турбувалися про навколишнє середовище, цінували і берегли ліс.
Суть проведення подібних заходів за участі людей нелісівничих професій та молоді полягає в тому, що у спільній роботі громадськість краще розуміє важливість праці лісівників.
Тому ми запрошуємо жителів територіальних громад, що знаходяться у зоні діяльності лісгоспу, долучатися до садіння лісу, до озеленення своїх прибудинкових територій, шкіл, дитячих садочків, до створення парків, скверів, алей.
💚Адже для виконання програми Президента України “Зелена країна” важливе кожне посаджене дерево!